Web Content Display Web Content Display

Headquarters Nadleśnictwo Krzyż
Nadleśnictwo Krzyż
672564097
672564561

ul. Adama Mickiewicza 1

Łokacz Mały

64-761 Krzyż Wlkp.

Nadleśniczy
Tadeusz Grupiński
672564097
Z-ca Nadleśniczego
Marek Andrzejewski
672564097 w. 20
Główny Księgowy
Ewa Tatur
672564097 w. 30
Inżynier Nadzoru
Marek Sobotta
672564097 w. 11

Dział Gospodarki Leśnej

Zbysław Ziemski
Starszy Specjalista Służby Leśnej ds. Stanu Posiadania
Phone number: 67 256-40-97 w. 25
Alina Chabowska
Starszy Specjalista Służby Leśnej ds. Ochrony Lasu
Phone number: 67 256-40-97 w. 21
Konrad Lebiedowicz
Starszy Specjalista Służby Leśnej ds. Użytkowania Lasu
Phone number: 67 256-40-97 w. 23
Bogusława Nowak
Specjalista Służby Leśnej ds. Hodowli Lasu
Phone number: 67 256-40-97 w. 24
Natalia Wawerek
Referent ds. Marketingu
Phone number: 67 256-40-97 w. 22

Dział Administracyjno- Gospodarczy

Paulina Pankowska- Niezborała
Sekretarz Nadleśnictwa
Phone number: 67 256-40-97 w. 40
Renata Libera
St. Specjalista ds. Administracji
Phone number: 67 256-40-97 w. 42
Mateusz Miller
Specjalista ds. Administracji
Phone number: 67 256-40-97 w. 49
Kamila Dolska- Wyrwa
St. Referent ds. Administracji
Phone number: 67 256-40-97 w. 44
Agata Bućkowska
Sekretarka
Phone number: 67 256-40-97 w. 41

Dział Finansowo- Księgowy

Alina Orepuk
Starszy Specjalista ds. Finansowych
Phone number: 67 256-40-97 w. 31
Beata Mazur
Starsza Księgowa
Phone number: 67 256-40-97 w. 32
Małgorzata Ociepka
Księgowa
Phone number: 67 256-40-97 w. 33
Marlena Gapska
Księgowa
Phone number: 67 256-40-97 w. 33

Stanowisko ds. Pracowniczych

Paulina Doktor
Specjalista ds. Pracowniczych
Phone number: 67 256-40-97 w. 13

Stanowisko ds. Informatyki

Jakub Orepuk
Specjalista ds. Informatyki
Phone number: 67 256-40-97 w. 43

Posterunek Straży Leśnej

Jerzy Milwicz
Starszy Strażnik Leśny
Phone number: 67 256-40-97 w. 14
Marek Jaworski
Strażnik Leśny
Phone number: 67 256-40-97 w. 14

Inspektor danych osobowych

Paulina Doktor
Inspektor Danych Osobowych
Phone number: 67 256-40-97 w. 13